Fine Food Academy

Fine Food Academy

Tady to celé před 6ti lety začalo. První projekt, první vlaštovka. Škola vaření, která sídlí na Včelné u Českých Budějovic byla prvním kulinářským počinem Honzy Kroba. Během té doby se stala jednou z největší a nejprestižnějších škol vaření u nás, která spolupracuje se jmény jako jsou Honza Punčochář, Emanuele Ridi, Josef Maršálek a mnoho dalších.

Pořádáme kurzy vaření, firemní akce, oslavy, vánoční večírky. Zážitek u nás většinou trvá od 4 do 5ti hodin. Nabídka kurzů je na webových stránkách. K dispozici jsou kromě vstupenek i dárkové poukázky, které uplatníte na libovolný kurz. 

Fine Deli & Shop

Fine Deli & Shop

Výrobu našich netradičních chlebíčků a sandwichů, domácích pomazánek a salátů nyní najdete v prostorách Kantýny v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v ulici U Zimního stadionu. Plánujete oslavu, sháníte zajímavé občerstvení na pracovní poradu nebo prostě jen máte chuť na něco jiného? Jsme tu pro vás :)

Kulturák by Honza Krob

Kulturák by Honza Krob

Kulturní centrum Včelná je jeden z nejmodernějších kulturních domů v Čechách. Uspořádáme pro vás gastronomické akce, firemní teambulidingy, vánoční večírky, koncerty, divadla, akce pro děti a mnoho dalšího.