Fine Food Academy

Fine Food Academy

Tady to celé před 6ti lety začalo. první projekt, první vlaštovka. Škola vaření, která sídlí na Včelné u Českých Budějovic byla prvním kulinářským počinem Honzy Kroba. Během té doby se stala jednou z největší a nejprestižnějších škol vaření u nás, která spolupracuje se jmény jako jsou Honza Punčochář, Emanuele Ridi, Josef Maršálek a mnoho dalších.

Pořádáme kurzy vaření, firemní akce, oslavy, vánoční večírky. Zážitek u nás většinou trvá od 4 do 5ti hodin. Nabídka kurzů je na webových stránkách. K dispozici jsou krom vstupenek i dárkové poukázky, které uplatníte na libovolný kurz. 

Fine Deli & Shop

Fine Deli & Shop

Bistro v centru Českých Budějovic, kde se specializujeme na výrobu našich netradičních chlebíčků a sandwichů, výběrové uzeniny a sýry, široký sortiment antipasti lahůdek, ale i dobrého vína, alkoholu a surovin do kuchyně. 

Kulturák by Honza Krob

Kulturák by Honza Krob

Kulturní centrum Včelná je jeden z nejmodernějších kulturních domů v Čechách. Uspořádáme pro vás gastronomické akce, firemní teambulidingy, vánoční večírky, koncerty, divadla, akce pro děti a mnoho dalšího.